You are not logged in.

rizzzy

Beginner

• "rizzzy" started this thread

Occupation: MarSzczyPięta

• Send private message

1

Monday, January 9th 2012, 2:30pm

Nowy świat - jedna Horda

Witam wszystkich graczy ze wszystkich światów......
Mam taki pomysł aby stworzyć 1 potęzną Hordę na nowym świecie , jak go postawią/// Składałaby sie ona ze wszystkich graczy z naszych polskich światów.....
Żeby rywalizować z innymi na międzynarodowej Arenie musimy się zmobilizować......

Oczywiście pasowałoby Znaleźć Herszta takiej Hordy......

Co sądzicie o takim pomyśle ??

Dementor

Trainee

Occupation: Student

• Send private message

2

Monday, January 9th 2012, 2:50pm

Ja jestem jak najbardziej za takim pomysłem wiadomo jak to mówią "w Kupie siła, Kupy nikt nie ruszy" a przeciwnicy będą zacni a satysfakcja jak obijemy Niemców czy też Arabów będzie niczym z reklam mastercard :thumbsup:
Pozostaje tylko jak zawsze kwestia organizacji czy reszta pójdzie na coś takiego ?(
A co do osób herszt jak i jego PR musieli by być niezwykle aktywni i często online co może stanowić problem...
A i by nie za bardzo obciążać obowiązkami tylko dwóch osób proponowałbym stworzenie czegoś w rodzaju Rady Hordy dla lepszego ładu w niej :thumbup:

rizzzy

Beginner

• Send private message

3

Monday, January 9th 2012, 2:52pm

Wszystko idzie dograć tylko potrzebne są chęci......Pasuje Na każdym świecie poruszyć taki temat.......
Bo żeby się liczyć na nowym świecie trzeba tam od razu zawitać...Budować Hordę/ robić max SPa....i zbierać Ekipę....

Dementor

Trainee

• Send private message

4

Monday, January 9th 2012, 2:54pm

Możesz już mnie dopisać ja łapie się tam od razu :rolleyes:

rizzzy

Beginner

• Send private message

5

Monday, January 9th 2012, 2:55pm

hahaha.....we dwóch to nic nie zdziałamy :D:D trzeba Ludzi Popytac....i zachęcic.....

Dementor

Trainee

• Send private message

6

Monday, January 9th 2012, 2:56pm

Wiesz masz mnie to i masz mojego brata zatem juz nas jest trójeczka a reszta sama się zleci 8)

7

Monday, January 9th 2012, 3:41pm

moim zdaniem i tak przy pierwszej lepszej bitwie z ukochanymi sąsiadami Niemcami :love: , wszystkie nasze hordy staną naprzeciw im,

na s1 już jeden nawoływał do czegoś podobnego(utworzenia 1 silnej hordy),
ale chętnych nie było aby opuścić swoją horde z którą każdy się zżył.
.

ps; popieram GAS , doić Doić naiwnych hehehe :D :D :D

rizzzy

Beginner

• Send private message

8

Monday, January 9th 2012, 6:51pm

Tylko że mi sie wydaje że na ta międzynarodówka to będzie całkiem Nowy świat a nie połączenie dotychczasowych......
Podejrzewam, że trzeba tam będzie założyć całkiem nowe konto i zaczynać rozwijać postać od zera///

SQ74

Unregistered

9

Monday, January 9th 2012, 10:00pm

Jest dokładnie jak mówi Miki, jak trza obić niemca to i tak wszystkie słowiańskie hordy jak i nie zrzeszeni w hordach chwycą za oręż. Było pod Grunwaldem - będzie pod Tagorią.

This post has been edited 1 times, last edit by "SQ74" (Jan 9th 2012, 10:03pm)

10

Friday, January 13th 2012, 5:30am

narazie to jest kilka hord i już 2 razy po dupie dostaliśmy wiec trzeba jak coś sie bardziej mobilizować ale niemcy mają kase wiekszą od nas oni za jeden dzień w pracy kupią 30 biletów a my tylko 10 zależy kto ile jeszcze zarabia

11

Friday, January 13th 2012, 8:00am

2 razy po dupie dostaliśmy wiec trzeba jak coś sie bardziej mobilizować ale niemcy mają kase kupią 30 biletów a my tylko 10 zależy kto ile jeszcze zarabia
smerf to się zmobilizujcie i kupcie więcej biletów od niemców, kochany GAS :love: na to czeka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
.

ps; popieram GAS , doić Doić naiwnych hehehe :D :D :D

rizzzy

Beginner

• Send private message

12

Friday, January 13th 2012, 9:03am

to co widze na międzynarodówce i to że nasi stawiaja hordy za horda to az mi sie płakać chce :thumbsup:
I po jaką cholere?? Niech się ludzie Zgadają - Ci co mogą zasilać Horde Diamentami i niech oni tworza Horde.... Od razu stawiac trza SPA a nie [...] się ..... :cursing:

Edycja Thorkell:
Proszę uważać na słownictwo!

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorkell" (Jan 13th 2012, 7:00pm)

Dementor

Trainee

• Send private message

13

Friday, January 13th 2012, 3:36pm

Rizzz popieram Cię... Jeżeli nie zbierzymy jednej potężnej ekipy to w życiu nie mamy szansy z takimi niemcami zatłuką nas swoimi tanimi biletami :cursing:
Ale jak sam widisz każdy ma ambicje bycia szefem przez co rozdrabniamy się i przegrywamy ;(
Wiele hord = mało 12 SPA a to bardzo zniechęca do pomocy w bitwie innych graczy :wacko:
Musimy się zgrać a będzie dobrze :thumbsup: